دی ۱۳, ۱۳۹۶

لیزر حکاکی فلزات فایبر سری حرفه ای


Fiber Laser Marking Machine Professional Series


لیزرهای حکاکی فایبر به عنوان آخرین نسل از لیزرهای حکاکی فلزات به سرعت در حال جایگزین شدن با لیزرهای قدیمی Nd:Yag می باشد، کیفیت و دقت حکاکی بسیار بالا، طول عمر ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت، عدم نیاز به تنظیم آینه، بدون نیاز به نگهداری، حجم و وزن بسیار کم و مصرف برق بسیار پائین باعث شده تا از این سری لیزرهای حکاکی به سرعت در بسیاری از صنایع استفاده شده و جایگزین سایر روش های حکاکی گردد.

شرکت پرتو لیزر با تکیه به دانش تخصصی و دانشگاهی لیزر و ارتباط مستمر با شرکت های معتبر جهانی تولیدکننده لیزر آماده ارائه لیزرهای حکاکی فلزات با کیفیت های مختلف و گارانتی دو ساله می باشد.  پرتو  لیزر سهند به دلیل خرید منبع لیزر فایبر، سیستم اسکن هد، کنترل برد به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان مربوطه می تواند ضمن ارائه بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش برای محصولات خود، تمامی نیازهای خاص خریداران را با انتخاب بهترین قطعات پوشش دهد.

به منظور پوشش گارانتی حداکثری دستگاه های حکاکی لیزر فایبر، فناوران لیزر سهند تمامی قطعات مربوط به دستگاه های لیزر را در انبار خود موجود داشته و در صورت خرابی هر قطعه، سریعا قطعه معیوب با قطعه سالم تعویض می گردد. ضمنا در صورت خرابی سورس لیزر در دوره گارانتی، سورس لیزر جایگزین به خریدار داده خواهد شد.

از لیزرهای حکاکی فلزات یا فایبرلیزر برای حکاکی انواع فلزات مانند آهن، استیل، برنج، طلا، نقره، آلومینیوم و …. و حکاکی بسیاری از غیرفلزات مانند چرم، پلاستیک، چوب، پی وی سی و … استفاده نمود.

لیزرهای حکاکی فایبر لیزر با سورس Raycus/IPG/MaxPhotonics با ۲۴ ماه گارانتی و اسکن هد آلمان و چین در توان های ۲۰ و  ۳۰ و ۵۰ و ۷۰ و ۱۰۰  وات آماده ارائه می باشد.

 

 مشخصات فنی دستگاه لیزر حکاکی فلزات فایبر سری حرفه ای